Monitorowanie Pozycjonowanie Satelitarne Zarządzanie Flotą pojazdów TRACK GPS lokalizacja Monitoring śledzenie namierzanie samochodów, pojazdów, aut, maszyn budowlanych -lokalizatory GPS

Monitoring GPS Gdańsk Sopot Gdynia

Monitoring lokalizacja GPS Gdańsk Sopot Gdynia – pozycjonowanie Satelitarne samochodów  Trucków w mieście Gdańsk Gdynia Sopot i okolice.

Lokalizator pojazdu GPS to proste urządzenie, które w systemie TRACK GPS wyświetla pozycję samochodu co klika sekund. Po zalogowaniu w TRACK GPS, z dowolnego urządzenia z połączeniem internetowym, właściciel pojazdu może śledzić obecne jego położenie, kierunek jazdy oraz prędkość, z jaką się porusza.

Lokalizacja pojazdów GPS powoduje zdecydowane obniżenie  kosztów eksploatacji i transportu samochodów w swojej firmie nawet o 30 %.

Monitorowanie GPS to idealne rozwiązanie dla firm, które specjalizują się w przewozach osób. W teraźniejszych czasach rozwój widoczny jest niemalże w każdym zakątku naszego globu, szczególnie w Europie i Ameryce. Niektórzy po prostu nie wyobrażają sobie kierowania własną firmą bez najnowszych narzędzi, które im w tym ułatwiają. Monitoring pojazdu GPS to jeden z narzędzi, które doceniają sobie firmy transportowe. Uruchomienie całego systemu zabiera parę kwadransów. Dzięki zastosowaniu tego typu rozwiązaniu, każdy szef firmy budowlanej będzie miał dostęp do aktualnej pozycji swojej floty za pomocą dowolnego komputera. Nasze rozwiązania dodają odpowiednią mobilność, ponieważ dostajemy dostęp do portalu internetowego, w której możemy zobaczyć aktualne pozycje swoich samochodów. Jest to bardzo skuteczne rozwiązanie, ponieważ dokładność samochodu podana jest niemalże do paru metrów.

 

pomorskie

Gdańsk

tel.: +48 58 500 87 72

tel.: +48 601 20 52 12

email: gdansk(at)gpspartners.pl