Monitorowanie Pozycjonowanie Satelitarne Zarządzanie Flotą pojazdów TRACK GPS lokalizacja Monitoring śledzenie namierzanie samochodów, pojazdów, aut, maszyn budowlanych -lokalizatory GPS

Monitoring GPS WARSZAWA

Monitoring lokalizacja GPS Warszawa – pozycjonowanie Satelitarne auta w województwie mazowieckim i okolicach.

Montaż urządzenia GPS  do samochodu jest bardzo prosty, a zalogowanie w systemie umożliwia podgląd w czasie rzeczywistym monitoring pojazdów GPS . Właściciel auta może śledzić jego współrzędne na monitorze swojego komputera lub użytkować raporty on-line, które archiwizowane są nawet przez 12 miesięcy.

Lokalizacja pojazdów GPS powoduje zdecydowane obniżenie  kosztów eksploatacji i transportu samochodów w swojej firmie nawet o 30 %.

Zarządzanie oraz kontrola  floty samochodowej we własnej firmie, dzięki systemowi monitorowania pojazdów GPS , nigdy nie były prostsze.

 

Lokalizacja GPS to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które specjalizują się w przewozach osób. W teraźniejszych czasach rozwój widoczny jest niemalże w każdym zakątku naszego globu, szczególnie w Europie i Ameryce. Wszyscy po prostu nie wyobrażają sobie kierowania własnej firmy bez nowych narzędzi, które im w tym pomagają. Monitorowanie pojazdu GPS to jeden z narzędzi, które doceniają sobie instytucje państwowe. Uruchomienie całego systemu zabiera bardzo mało czasu. Dzięki zastosowaniu tego typu rozwiązaniu, każdy szef firmy transportowej będzie miał możliwość sprawdzenia aktualnej pozycji swojej floty za pomocą dowolnego komputera. Nasze rozwiązania dodają odpowiednią mobilność, ponieważ zamiast odpowiedniego oprogramowania, które musi być zainstalowane na naszym komputerze, otrzymujemy dostęp do strony internetowej, w której możemy zobaczyć aktualne pozycje swoich pojazdów. Jest to bardzo skuteczne rozwiązanie, ponieważ dokładność pojazdu podana jest niemalże do każdego metra.

mazowieckie

Warszawa

tel.: +48 22 822 77 79

tel.: +48 601 20 52 12

email: warszawa(at)gpspartners.pl