Monitorowanie Pozycjonowanie Satelitarne Zarządzanie Flotą pojazdów TRACK GPS lokalizacja Monitoring śledzenie namierzanie samochodów, pojazdów, aut, maszyn budowlanych -lokalizatory GPS

Monitoring GPS Wrocław

Monitoring lokalizacja GPS we Wrocławiu – pozycjonowanie Satelitarne auta i samochodów ciężarowych w mieście Wrocław i okolicach.

Montaż w sieci TRACK GPS prostego urządzenia GPS, skutkuje dużą oszczędnością posiadacza samochodu, szacowanej nawet do 30 % na kosztach eksploatacji.

Właściciel floty może zaoszczędzić na wszystkich samochodach posiadających lokalizator Gps, tworzyć raporty tras oraz szczegółów dotyczących jazdy kierowcy.

Monitorowanie GPS to idealne rozwiązanie dla firm, które specjalizują się w przewozach osób. W dzisiejszych czasach rozwój elektroniki widoczny jest niemalże w każdym zakątku naszego rynku, szczególnie w krajach bardzo rozwiniętych. Wszyscy po prostu nie wyobrażają sobie kierowania własną firmą bez nowych narzędzi, które im w tym pomagają. Lokalizacja GPS to jeden z elementów, które doceniają sobie wszystkie firmy. Zamontowanie całego systemu zabiera bardzo mało czasu. Dzięki zastosowaniu tego typu rozwiązaniu, każdy kierownik firmy budowlanej będzie miał możliwość sprawdzenia aktualnej pozycji swojej floty za pomocą swojego komputera. Nasze rozwiązania dodają odpowiednią mobilność, ponieważ dostajemy dostęp do serwisu internetowego, w której możemy zobaczyć aktualne pozycje swoich samochodów. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ dokładność samochodu podana jest niemalże do paru metrów.

dolnośląskie

Wrocław

tel.: +48 71 700 01 57

tel.: +48 601 20 52 12

email: wroclaw(at)gpspartners.pl