Monitorowanie Pozycjonowanie Satelitarne Zarządzanie Flotą pojazdów TRACK GPS lokalizacja Monitoring śledzenie namierzanie samochodów, pojazdów, aut, maszyn budowlanych -lokalizatory GPS

Monitoring GPS Rzeszów

Monitoring lokalizacja GPS Rzeszów i okolice – pozycjonowanie i lokalizacja Satelitarna pojazdów użytkowych w Rzeszowie.

System umożliwia obserwowanie aut w czasie rzeczywistym, podgląd na raporty z trasy oraz związaną z tymi funkcjami łatwe zarejestrowanie. Praktyka wykazuje, że możliwe jest obniżenie kosztów eksploatacji pojazdu nawet o 30% w porównaniu do stanu wcześniejszego.

Dodatkowo system TRACK GPS archiwizuje przez 12 miesięcy wszystkie otrzymane z lokalizatora informacje, dzięki czemu monitoring GPS świetnie sprawdza się podczas analizy efektywności wykorzystania środków transportu w firmie.

Monitorowanie GPS Rzeszów to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które specjalizują się w transporcie drogowym. W dzisiejszych czasach rozwój techniki widoczny jest niemalże w każdym zakątku naszego rynku, szczególnie w Unii Europejskiej. Niektórzy po prostu nie wyobrażają sobie kierowania własną firmą bez nowoczesnych narzędzi, które im w tym pomagają. Lokalizacja GPS to jeden z narzędzi, które doceniają sobie zakłady remontowe. Uruchomienie całego systemu zabiera parę kwadransów. Dzięki zastosowaniu tego typu rozwiązaniu, każdy właściciel firmy przewozowej będzie miał dostęp do aktualnej pozycji swojej floty. Niektóre rozwiązania dodają odpowiednią mobilność, ponieważ dostajemy dostęp do strony internetowej, w której możemy zobaczyć aktualne pozycje swoich samochodów. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ dokładność pojazdu podana jest niemalże do paru metrów.

podkarpackie

Rzeszów

tel.: +48 17 250 09 21

tel.: +48 601 20 52 12

email: rzeszow(at)gpspartners.pl