Monitorowanie Pozycjonowanie Satelitarne Zarządzanie Flotą pojazdów TRACK GPS lokalizacja Monitoring śledzenie namierzanie samochodów, pojazdów, aut, maszyn budowlanych -lokalizatory GPS

Monitoring GPS Poznań

Monitoring lokalizacja GPS Poznań – pozycjonowanie Satelitarne auta w Poznaniu i okolice.

Naszą ofertą dla firm na obszarze Poznania i województwa wielkopolskiego to monitoring GPS. Oszczędności jakie wynikają z monitorowania samochodów są, w porównaniu do rejestracji auta, bardzo małe.

Monitoring GPS dostarcza poczucie bezpieczeństwa i komfortu dla firmy oraz jego pracowników poprzez raporty z dobrej i efektywnej pracy.

Lokalizacja GPS to bardzo dobre rozwiązanie dla firm, które specjalizują się w przewozach osób. W dzisiejszych czasach rozwój elektroniki widoczny jest niemalże w każdym zakątku naszego rynku, szczególnie w Europie i Ameryce. Wszyscy po prostu nie wyobrażają sobie kierowania własną firmą bez nowych narzędzi, które im w tym ułatwiają. Monitorowanie  GPS  Poznań to jeden z elementów, które doceniają sobie firmy transportowe. Zamontowanie całego systemu zabiera około godziny. Dzięki zastosowaniu tego typu rozwiązaniu, każdy właściciel firmy transportowej będzie miał dostęp do aktualnej pozycji swojej floty za pomocą dowolnego komputera. Nasze rozwiązania dodają odpowiednią mobilność, ponieważ zamiast odpowiedniego programu, które musi być zainstalowane na naszym komputerze, otrzymujemy dostęp do portalu internetowego, w której możemy zobaczyć aktualne pozycje swoich samochodów. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ dokładność auta podana jest niemalże do paru metrów.

 

wielkopolskie

Poznań

tel.: +48 61 631 11 77

tel.: +48 601 20 52 12

email: poznan(at)gpspartners.pl